CONVERSE X MILEY CYRUS

Nová limitka plná platforem, sametu a netradičních barev

 

Converse a Miley Cyrus představují třetí společnou kolekci oblečení, bot a doplňků.

Miley Cyrus je spoluautorkou hravé limitky, která oslavuje nezávislost, možnost seberealizace a ženství. Proměna Miley z dívky na ženu se odráží nejen v její aktuální tvorbě, ale i v nové edici Converse x Miley Cyrus. I přes to zůstává expresivní, svá a odvážná. Crazy DNA zpěvačky je hluboko zakódováno do každého jednotlivého modelu. Nechybí provokativní platformy, třpytky, samet a netradiční barvy.

Rozpoznávacím znamením celé kolekce jsou platformy Chuck Taylor, které jsou must have při každé spolupráci Miley s Converse. Ve spojení se sametem a ikonickou hvězdou, která se opakuje po celém obvodu tenisky a na tkaničkách, vzniká opět nepřehlédnutelný model. Tenisky jsou dostupné v blankytně modré, vínové, bílé a černé barvě. Stejné odstíny má i limitovaná kolekce oblečení, která obsahuje nejoblíbenější styly a střihy americké zpěvačky. Z jednotlivých kousků lze tvořit různorodé looky, které budou fungovat na party i na procházce se psem. Oblečení je ozdobeno motivem Converse hvězdy, která je spojujícím prvkem celé kolekce.

 

Kolekce Converse x Miley Cyrus je v prodeji v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců (Footshop, Urban Store, Queens).

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Publikováno: 29 Nov 2018

Kategorie: