CONVERSE X BRAIN DEAD

One Star limitka

 

One Star x Brain Dead je nový limitovaný model z dílny Converse a americké streetwearové značky Brain Dead. Spolupráce navazuje na úspěšnou edici Chuck 70. Tenisky oslavují původní vzory kamufláže z roku 1983 a zvířecího potisku z roku 1988. Inspirace však pramení i z různých kultur. Na jednom modelu se tak potkává skateboarding s punkem a hardcorem.

Vyšperkovaná streetová klasika One Star v limitované verzi nese po straně statement zakladatele značky Brain Dead – „To see and be seen as far as the eye can see. Who Controls the Control Men. The same elsewhere.“ Ale nutno podotknout, že tento model je statementem sám o sobě!

 

Limitovaná kolekce Converse One Star x Brain Dead je v prodeji v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

 

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Publikováno: 11 Feb 2019

Kategorie:

CONVERSE X CARHARTT WIP ONE STAR – Podzimní One Star limitka

CONVERSE X CARHARTT WIP ONE STAR – Podzimní One Star limitka

Nová limitovaná kolekce Converse x Carhartt WIP One Star je plně připravena na sychravé podzimní dny. Nejen svými barvami, ale i funkčním textilním materiálem Cordura®, který zároveň ani trochu neubírá na stylu novinky. Converse limitky jsou vždy opatřené logy značek …


Více
CONVERSE X P.A.M.

CONVERSE X P.A.M.

Klasika Converse s dotekem futurismu Perks and Mini   Do nového roku vstupuje značka Converse s limitovanou futuristickou kolekcí, kterou vytvořila ve spolupráci s australskou značkou Perks and Mini. P.A.M. jsou známí pro svůj progresivní styl a kombinování streetové kultury s uměním, designem a …


Více