Converse a Clot představují ONE STAR ‘74

Kolaborace Converse a CLOT je perfektní kombinací východní a západní kultury. Kolekce je vyjádřením filosofie starodávného bojového umění Tai Chi.

Converse a CLOT představují siluetu One Star, jejíž design je inspirovaný klidem a harmonií. Nová kolekce zakladatelů CLOT – Edisona Chena a Kevina Poona, upevnila dlouhodobou spolupráci mezi těmito dvěma značkami. Od svého debutu v roce 2003 Edison Chen a Kevin Poon dokázali, že CLOT je jednou z největších značek na mezinárodní scéně streetwearu. S prodejní sítí, která se táhne přes Asii do Los Angeles, tvoří CLOT most mezi východem a západem. Speciální edice siluety One Star odráží poslání této značky – spojení dvou kultur tvůrčím způsobem.

Converse x CLOT One Star je poctou bojovému umění Tai Chi a historii kultovní siluety, jejíž kořeny lze nalézt v pop kultuře, basketbalu, hudbě a skateboardingu. Bílý límec siluety, který je v kontrastu se šedým semišem, symbolizuje harmonii podobně jako jin a jang. Na obou stranách gumového pásku jsou konfucianské myšlenky v mandarínštině a angličtině.

Nová kolekce Converse x CLOT One Star je k dostání pouze ve Footshopu.

Publikováno: 20 Sep 2017

ONE STAR MID WHITE ICE

ONE STAR MID WHITE ICE

Nové One Star Mid White Ice jsou tou správnou volbou na zimu pro ty, kteří chtějí nosit tenisky 24/7/365. Komfortní model s ledově cool podšívkou a podrážkou skvěle dotáhne libovolný zimní outfit. Ladit se sněhem nikdy nebylo snazší než v bílých One …


Více