MILEY CYRUS V NOVÉ CONVERSE KAMPANI “YES TO ALL”

Značka Converse vítá Miley Cyrus ve svém týmu. Společně se rozhodli podpořit LGBTQ komunitu a rovnost všech prostřednictvím kampaně „YES TO ALL“.

Popová hvězda a filantropistka Miley Cyrus je známá tím, že se často angažuje v pomoci potřebným. Její nadace Happy Hippie sdružuje mladé lidi bojující proti nespravedlnostem, se kterými se musí LGBTQ komunita denně potýkat. Právě v tomto duchu se nese kampaň „YES TO ALL“, kterou Converse podporuje myšlenku, že bez ohledu na sexuální orientaci, identitu, rasu nebo pohlaví, by každý měl mít svobodu a být tím, kým doopravdy je. Výtěžek z kolekce Converse Pride bude tento rok věnován všem charitativním organizacím podporujícím LGBTQ komunitu (včetně nadace Happy Hippie), které si kladou za cíl zpříjemnit a ulehčit život lesbám, gayům, bisexuálům a transsexuálům po celém světě.

Limitovaná kolekce Pride 2017 oslavuje LGBTQ komunitu pestrobarevnými Chuck Taylor All Star a Chuck Taylor All Star Star ’70 s těmi nejoriginálnějšími detaily.

„Nadace Happy Hippie vznikla na podporu LGBTQ komunity, která se každý den potýká s nespravedlností. Spojit se s Converse a společně pomáhat pro mě znamená opravdu mnoho!” řekla Miley. „Converse podporuje mladou generaci a zdůrazňuje, že by se žádný člověk neměl stydět za to, kým je. Jsem nadšená z této spolupráce se značkou, se kterou sdílím své hodnoty i styl.“

„Miley podporuje dnešní mladou generaci neuvěřitelným způsobem. Je pro nás ctí spolupracovat s tak silným obhájcem LGBTQ komunity a společně povzbudit svět, aby řekl “YES TO ALL”! ” říká prezident a CEO značky Davide Grasso a dodává, že tohle je teprve začátek skvělé spolupráce s Miley.

Další informace o kampani naleznete na Converse.com/YESTOALL.

Těšte se na další novinky ze světa Miley x Converse.

Processed with VSCO with e5 preset
Processed with VSCO with e5 preset
Publikováno: 12 Jul 2017

Kategorie:

Chuck Taylor All Star Seasonal Colors

Chuck Taylor All Star Seasonal Colors

Čas od času je potřeba osvěžit barvy. Jarní kolekce Chuck Taylor All Star Seasonal Colors představuje klasické All Stars ve zcela nových odstínech. Zároveň si zachovávají tradiční detaily, jako je plátěný svršek a gumová podrážka. Kolekce je k dostání ve …


Více