Converse odhalilo novou spolupráci s JW Andersonem

„Už od prvního páru, který jsem si pořídil, jsem Converse  vnímal jako revoluční značku v oblasti stylu a kultury. Kontrasty i podobnosti mezi světem Converse a světem JW Andersona vytváří kreativní pnutí a zároveň prostor, ve kterém je pro mě jako designéra sen tvořit.“ říká Jonathan Anderson, zakladatel londýnské značky JW Anderson.

Anderson odhalil spolupráci s Converse v rámci představení unisexové kolekce na Pitti Uomo show v italské Florencii. Kolaborace Converse s jednou z nejvýznamnějších britských značek současnosti je oslavou progresivního designu, který se zrodil ze setkání streetové stylu a dostupné luxusní módy.

Tenisky Converse x JW Anderson jsou odvážnou kombinací kontrastů ikonické Converse siluety a provokujících detailů JW Andersona. Společně tyto značky přinášejí souznění maskulinity a ženskosti a vytvářejí jedinečné napětí mezi stylem a kulturou.

Publikováno: 12 Jul 2017

Tagy:
Kategorie:

CHUCK TAYLOR ALL STAR X NIKE FLYKNIT

CHUCK TAYLOR ALL STAR X NIKE FLYKNIT

Chuck Taylor All Star x Nike Flyknit, to je první kolekce Converse se speciální technologií Nike Flyknit. Jedná se o lehký a prodyšný materiál, ze kterého jsou tyto tenisky vyrobeny. Díky Nike Flyknit, špičce z TPU a Nike Lunarlon stélce jsou …


Více