CONVERSE PŘEDSTAVUJE FOREVER CHUCK FILM

Zakořeněné v kultuře mladých, Chucky vždycky byly a budou věčným symbolem, nikoliv trendem. Klasické Chuck Taylor All Stary slaví 100 let své existence a stále jsou jako nové. V únoru vznikla celosvětová kampaň s názvem „Forever Chuck“, která měla za cíl přiblížit tento ikonický streetový model dnešní generaci a oslavit duch mládí. Tři epizody šířené spolu se stylizovanými vizuály skrze sociální sítě, retail a online reklamu, vyprávějí o bohaté historii Chucků a nahlížejí na jejich světlou budoucnost.

Converse oficiálně uvádí film s názvem „Forever Chuck“, který je shrnujícím příběhem celé kampaně a zároveň poctou nové generaci, která utváří kulturu a styl. Režisér Karim Huu Do vytvořil ve filmu vizuální koláž snů a tužeb, které pohání dopředu osobnosti obouvající Chucky. Spot vypráví autentické příběhy skrz představené osobnosti mladé generace, které sdílejí hodnoty značky Converse napříč různými oblastmi kultury.

„Chucky jsou kulturní ikonou s bohatou historií a ještě zářnější budoucností,” říká Julien Cahn, marketingový ředitel Converse. „Skrze uvedení Forever Chuck filmu oficiálně představujeme skupinu nadšených lidí, kteří sdílejí hodnoty značky a zároveň posouvají kulturu mladých dopředu.”

Forever Chuck cast:

Olly Alexander, Keith Ape, Millie Bobby Brown, Jordan Clarkson, Gucci Gang, Winnie Harlow, Lukas Ionesco, Last Night in Paris, Salem Mitchell, Sean Pablo, Marissa Seraphin, Yara Shahidi, Rejjie Snow, Vince Staples, Maisie Williams

CN_NY_J17_0001_LA_1920x1080_MASTER7_5 CN_NY_J17_0001_LA_1920x1080_MASTER7_2

Publikováno: 14 Mar 2017

Tagy:
Kategorie: